מכונות קפה

הבוקר בא ואיתו התחושות הנעימות של רוח קרירה וקלה שמביאה איתה ניחוחות של אביב. מה יותר טוב מללגום כוס קפה ארומטי ואיכותי, עם ניחוחות מכל קווצות טבל. מכונות קפה הם האפשרות האידיאלית של הפיכת כל אירוע לחגיגה של שכרון חושים, וטעמים שנוסכים על כל היום כולו נחת ושלווה בגוף ובנפש.

על מנת ליהנות מקפה טוב ואיכותי, אין צורך לצאת לבית קפה. המקום הטוב ביותר לשתות בו קפה הוא בהחלט הבית החם והטוב, להאזין לרעשים הנעימים מהחצר, לראות את הירוק ושאר הצבעים. עם בגדי הבית או שלא, לשתות קפה עם האוהבים. להפעיל בקלות מכונות קפה של השמות הגדולים ביותר בתחום, ולצלילי מכונת הטחינה של הקפה והקצפת החלב, למזוג לאספרסו המהביל ולהגיש, בקיצור לתת את התחושה הקלאסית שמשאירה זכרונות מעימים לעוד שנים רבות.

כל אחד וסוג מכונות הקפה שלו

ישנם סוגים שונים של מכונות קפה. ישנם מכונות חצי אוטומטיות. מכונות אלו  נמכרות במחירים יותר נוחים וסבירים משאר הסוגים, ועל כן הן נפוצות יותר. אחד הדברים החביבים במכונות הקפה היא האפשרות ליהנות מחווית הכנת הקפה מצד אחד, ומצד שני לא להיות נצרך לכל הפרטים של ויסות רמת לחץ הרצוי להכנת המשקה. הקצפת החלב של הקפה נעשית איפו על ידי לחיצת כפתור אחת, ולרוב מכונות מסוג זה מאפשרות לבחור ולקבוע מראש את סוג הקפה ועוד מאפיינים שונים.

מכונות קפה אוטומטיות יש להם כמה סוגים בעצמם. אוטומטי יכול להיות עניין אינדיבידיואלי. ישנם מכונות אוטומטיות שעושות פשוט הכל, כולל את טחינת הקפה, אך את הקצפת החלב הם משאירות לנו, ויש כאלה שפשוט לוחצים על הכפתור וכוס הקפה פשוט נעשית. מה אתם מעדיפים?

אם כל עניין האוטומיזציה הזו לא מוצאת בעיניכם, יש את המכונות הידיניות, שדרך אגב, אותה אנחנו באופן אישי מאוד אוהבים. מכונות קפה ידניות מתאפיינות בחופש פעולה ובחירה אישית, היכולת לתת לכל כוס קפה את הטאצ’ האישי שלנו. זה בערך כמו לנהוג ברכב ידני… J

המכונה הידנית פועלת על ידי בוכנה שמחליפה את המשאבה החשמלית שנמצאת במכונות האוטומטיות. אחד הדברים שמאפיינים את מכונות קפה אלו הם המראה והעיצוב הקלאסי שלהם, משהו שנרה כמו מכונה משנת 1921.

כתיבת תגובה